Precizní zpracování, účelné zařízení a kvalitní materiály - to je nábytek na míru vyrobený Truhlářstvím Hubač z Prahy.
 

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru jsou dobrou volbou jak v malém, tak i velkém prostoru. Poradíme vám, jak účelně využít každý centimetr, který máte k dispozici.

Mezi naše služby patří také zaměření a vytvoření grafického návrhu.

Nabízíme velký výběr materiálů pro zpracování - výplně dvířek, úchytky, sokly apod. Doporučíme vhodné spotřebiče, které budou perfektně ladit k celkovému interiéru kuchyně a nezklamou ani kvalitou.

Skříně na míru

Naše skříně jsou moderní, kvalitní a praktické. Pořízením vestavěné skříně dokonale využijete prostor, který máte k dispozici a případně také vyřešíte architektonické nedostatky místností. Vestavěná skříň promění váš obývák, chodbu, ložnici, dětský pokoj či kancelář v promyšleně řešený prostor, kam se bez problémů vejdou všechny vaše věci. Poradíme si také s atypickými prostory, jako jsou půdní vestavby, podkrovní byty apod. Lze je buďto umístit samostatně ve volném prostoru, nebo jednoduše vestavět do výklenků, větší místnosti můžeme rozdělit skříní s posuvnými dveřmi.

Vymyslíme pro vás nejvhodnější vnitřní uspořádání a nabídneme rozmanitou škálu barevných variant i materiálových vzorů. Dveře a jejich výplně můžeme doplnit o celou řadu doplňků nejrůznějších barev a odstínů, osvětlením, úchyty, zrcadly atd. Díky širokému výběru barev lze dokonale sladit skříň s interiérem, nebo naopak vytvořit dominantní část místnosti.

Návrh řešení přizpůsobíme na míru vašim představám a finančním možnostem.
 

Nábytek na míru

Nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru v našem bytě, nebo domě. Proto je velice důležité vybrat si takový nábytek, se kterým se budeme cítit dobře a bude nám vyhovovat. Každý by si měl vybavení svého bydlení přizpůsobit přesně na míru svým potřebám a představám.

Pokud nechcete dělat kompromisy ve vzhledu nebo kvalitě, využijte naši zakázkovou výrobu nábytku.

Vyrábíme:

  • bytový nábytek (postele, skříně, konferenční stolky, komody, noční stolky atd.)
  • kuchyňské linky
  • kancelářský nábytek
  • nábytek do nebytových prostor (prodejny, školy, penziony, úřady...)
  • dveře
Máme na výběr velké množství barev a materiálů - od nejžádanějšího lamina až po masivní dřevo.

Poskytneme vám bezplatnou konzultaci a vypracování cenové nabídky.

Postele

Máte svou vlastní vysněnou představu o vzhledu a funkčnosti vaší postele a stále nemůžete v žádném obchodě nalézt tu správnou, která by plně odpovídala vašim požadavkům a představám? Zařizujete-li ložnici a potřebujete postel na míru, ať už jednolůžkovou postel nebo třeba i dvoulůžkovou postel, rádi vaše představy přeneseme do výroby nové postele na míru.

Vysoká kvalita zpracování, pevnost, stálost a prodyšnost jsou samozřejmostí.

Jelikož v posteli trávíme zhruba třetinu života, je na místě jejímu výběru věnovat dostatečnou pozornost. S námi bude váš výběr jistě správný! Na přání si můžete objednat kompletní výrobu nábytku do ložnice na míru.

Dveře

Vyrábíme dveře jak do exteriéru, tak do interiéru, ve všech rozměrech a typech. Jsme společnost, která se orientuje plně na zákazníka a jeho představy o konečné podobě výrobku. S námi máte možnost vybrat si dveře se skleněnou výplní, bez skleněné výplně, různých atypických tvarů a různých masivních či dýhových výplní. Dodáváme také zárubně a kování.

Schody a schodiště

Nabízíme zhotovení schodiště na míru všeho druhu, tvarů a zpracování. Vyrobíme převážně dřevěné schody a betonové schody. Jelikož spokojenost zákazníka s výrobkem je našim nejhlavnějším cílem, dbáme na přesné zpracování schodišť podle klientova přání.

Jsme schopni vyrobit schodiště do nových i rekonstruovaných staveb. Každá zakázka je pro nás výzvou. Neustále se snažíme o maximální kvalitu zpracování, vysokou flexibilnost a operativnost. Ke své produkci schodišť využíváme moderních špičkových technologií a také šikovné zručnosti našich pracovníků.
 
 

Kontakt na truhláře

Truhlářství Hubač s.r.o.
Branická 241/397, 140 00 Praha 4

Provozovna truhlářské dílny:
Na Benátkách 307, 252 31 Všenory

Tel.: +420 606 933 161
Mob.: +420 723 494 613
E-mail: janhubac@seznam.cz

IČ: 27112471
DIČ: CZ 27112471

Showroom Praha
Slovinská 752/7, Praha 10

 

Napište si o nábytek na míru