Pergoly, přístřešky, altány

Altány, pergoly a přístřešky řešíme individuálně, dle jejich umístění a konkrétních představ zákazníka. Při jejich výrobě používáme pouze kvalitní materiály a ověřené postupy. Našimi hlavními argumenty jsou zkušenosti a poctivá práce.

Hlavním materiálem pro výrobu je dřevo, provedení je však různé. Každá stavba je v podstatě unikátním řešením a je dokonale přizpůsobena svému místu určení. Při stavbě pergoly, či altánu je potřeba promyslet, kde bude stavba umístěna a jak velký prostor zahrady jí můžeme obětovat. Dalším důležitým parametrem je jaký typ zahradní pergoly, nebo altánu zvolíte a jaký bude mít tvar. Je potřeba se rozhodnout o typu zastřešení i konečném barevném nátěru. Zakládáme si na individuálním přístupu a maximální snaze najít optimální řešení pro každého zákazníka a to jak po stránce technické, tak i finanční. Samozřejmostí je posouzení návrhu řešení zákazníka, které s ním podrobně prokonzultujeme a společně doladíme projekt, který následně zrealizujeme. Vše záleží na preferencích zákazníka a jeho finančních možnostech.

Dřevěné obklady fasád

Dřevěný obklad fasády vdechne stavbě osobité kouzlo a přispěje ke komfortu a pohodlí jejich obyvatel. Uplatní se všude tam, kde je snaha zlepšit estetické a další vlastnosti stávající stavby. Avšak pro uživatele domu to není jediný bonus, mezi další výhody dřevěných fasád patří výborná tepelná a protihluková izolace, odolnost proti klimatickým vlivům, dlouhá životnost a také to, že stavba může dýchat. Zajistí rovněž ochranu interiéru před vysokými teplotami a přinese snížení nákladů na vytápění. Na obklady fasád lze použít širokou škálu dřevin různé kresby, struktury, barevných odstínů i kvality. Nejčastěji se používají obklady z borovice, smrku a dubu, výhodnější a kvalitnější je tvrdé dřevo buk, jasan, dub, ořech. Používají se ale i měkké dřeva, smrk, jedle, borovice, nebo polotvrdý modřín.
 
 
 

Kontakt na truhláře

Truhlářství Hubač s.r.o.
Branická 241/397, 140 00 Praha 4

Provozovna truhlářské dílny:
Na Benátkách 307, 252 31 Všenory

Tel.: +420 606 933 161
Mob.: +420 723 494 613
E-mail: janhubac@seznam.cz

IČ: 27112471
DIČ: CZ 27112471

Showroom Praha
Slovinská 752/7, Praha 10

 

Napište si o nábytek na míru