Zámečnické služby

 
Zabýváme se zámečnictvím jak pro interiéry, tak pro exteriéry v Praze a Středočeském kraji. Zhotovíme různé typy kovovýrobků a kovových konstrukcí. Naše činnost zahrnuje především výrobu kovových prvků, které přirozeně doplňují naši nabídku interiérových a exteriérových truhlářských výrobků, jako jsou samonosné kovové konstrukce na schodiště, kovové zábradlí, pojezdové brány, ploty a branky, které jsou součástí kompletní dodávky oplocení rodinných domů. Další kovovýroba a zámečnické práce jsou samozřejmě možné dle domluvy.

Získané zkušenosti a znalosti v oboru zámečnictví nám umožňují přinášet zákazníkům kvalitní postupy a řešení. Hlavní důraz klademe na precizní zpracování všech výrobků a spokojenost zákazníka. To vše za příznivé ceny a přesně v dohodnutých lhůtách. Délka trvání výroby závisí především na složitosti řešení, použitém materiálu a povrchové úpravě.

Naše zámečnictví je připraveno vám poskytnout i tradiční zámečnické práce, jako je otevírání zámků, montáž bezpečnostních aj. zámků a vložek, nebo vytvoření systému centrálního klíče. Systém centrálního klíče se používá především pro zabezpečení na vysoké úrovni u nejrůznějších budov, společností, hotelů, škol atd. Systém centrálního klíče umožňuje redukci počtu klíčů a přispívá k vyšší bezpečnosti, znemožní pohyb neoprávněných osob i v časové době, kdy objekt není střežen.
 
  • zámečnická výroba (výroba kovových prvků - samonosné kovové konstrukce na schodiště, kovové zábradlí, průjezdové brány, ploty, branky atd.)
  • kovovýroba
  • otevírání zámků
  • dodávka, opravy a otvírání trezorů a zámků
  • montáž bezpečnostních zámků, zámkových vložek, bezpečnostního kování, bezpečnostních štítků
bezpečnostní zámky
 
 
 
 

Kontakt na truhláře

Truhlářství Hubač s.r.o.
Branická 241/397, 140 00 Praha 4

Provozovna truhlářské dílny:
Na Benátkách 307, 252 31 Všenory

Tel.: +420 606 933 161
Mob.: +420 723 494 613
E-mail: janhubac@seznam.cz

IČ: 27112471
DIČ: CZ 27112471

Showroom Praha
Slovinská 752/7, Praha 10

 

Napište si o nábytek na míru